foto-narava Seznam forumov foto-narava Seznam forumov
 



Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Avtor Sporočilo
sturm88
uporabnik


Pridružen/-a: Čet Jul 2005 12:41
Prispevkov: 35
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 09.7 07, 11:44    Naslov sporočila: Urejanje Odgovori s citatom

Ker sem čez potje precej zaseden ( izpiti,delo,dopust) mi ne uspe urediti vseh fotografij v albumu žuželk. Zato pošiljtelje fotografij prosim, da čim več vnašajo ključne besede in imena vrst. Kajti le na tak način bo vaša fotografija dobila ustrezno mesto v albumu ,kjer je že okoli 5000 fotografij. Ni težko ugotoviti, da se neurejena fotka zgubi v taki množici. To pa je škoda saj ima naša galerija veliko obiskovalcev. Med drugim galerijo velikokrat obiščejo tudi moji kameradi iz biotehniške fakultete, kar pomeni da je galerija na visokem nivoju.

Če se le da vnesite točno latinsko in naše ime. Pri ključnih besedah pa vnesite imena od vrste so reda.
Besede žuželka ali žuželke ni treba uprabiti saj imamo že album s tem imenom, bolj je problematična klasifikacija na nižjih nivojih se pravi od reda-ordo pa do vrste- species

Jaz imam še navado da besede, ki se v entomologiji ( veda o žuželkah ) pogosto pojavljajo v edniski in množinski obliki napišem v obeh oblikah, tako fotko relativno lahko najdejo tudi tisti ki so jim žuški tuji. Za marsikoga je admiral le metulj, drevesna zelenka pa zgolj kobilica.....

Vsem želim uspešno sezono in čim več lepih trenutkov naravi. :)
_________________
Povsod je lepo, a v naravi je najlepše!
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    foto-narava Seznam forumov -> O galeriji Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
A phpbb template by SkaidonDesigns
Spletna stran foto-narava uporablja nekaj piškotkov za izboljšanje uporabniške izkušnje. Preberite več ...