foto-narava Seznam forumov foto-narava Seznam forumov
 



Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Avtor Sporočilo
alenka
uporabnik


Pridružen/-a: Pon Mar 2005 18:11
Prispevkov: 74
Kraj: Dob - Domžale

PrispevekObjavljeno: 17.1 06, 14:34    Naslov sporočila: Okoljsko ozaveščanje Odgovori s citatom

Vabim sodelavce galerije, da se s svojimi posnetki pridružijo tudi galeriji, kjer je tematika povezana predvsem z varstvom okolja: slike iz narave, lepe ali onesnažene ali kako drugače degradirane; slikovne predstavitve dejavnikov, ki na okolje vplivajo ter aktivnosti ljudi pri skrbi za okolje. Če vam ni vseeno za naravo, boste podarili nekatere svoje fotografije za uporabo, pri čemer bodo upoštevane vaše moralne avtorske pravice z navedbami avtorja pri morebitni objavi v publikacijah.

Mislim, da mi admin ne bo zameril, saj se tematika večinoma ne pokriva, ne bo pa nič narobe, če bo kakšna slika na obeh koncih.

SOkol - slike o okolju

LP, Alenka
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Avtor Sporočilo
cox



Pridružen/-a: Pon Mar 2008 14:12
Prispevkov: 3
Kraj: Lj.

PrispevekObjavljeno: 26.3 08, 12:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hoj!
Sodim, da bo problem tule še najbolj doma.
Zadeva se malo navezuje na mojo sliko pasje čebulice. Namreč, kjer se kaj koplje ali drugače rije po zemlji, pritegne mojo pozornost in običajno poberem, kar se tam očem odkrije. To so lahko nenavadni kamni, čebulice, kakšen hrošč, itd. Pred nedavnim se je v Murski šumi delala ograda za male pujse in tam je bila pobrana pasja čebulica, ki je končala na mojem vrtu. (ne tista na sliki ampak omenjena soseda).
Sedaj pa k problemu. (tudi ta je takšna z žlebastim listom, torej ne preveč redka ali posebna). Ko pridejo v ogrado pujsi pohrustajo vse čebulice in koreninice, ker jih imajo raje kot buče. (buč sploh ne marajo). Zanima me ali so na tistem koncu kakšne redke rožice, da jih kolega, ki tam kmetuje na več kot 300 hektarih, pravočasno preseli na kakšen drug ograjen kraj, predno praseta vse pomalicajo.
lp cox
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    foto-narava Seznam forumov -> Splošno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
A phpbb template by SkaidonDesigns
Spletna stran foto-narava uporablja nekaj piškotkov za izboljšanje uporabniške izkušnje. Preberite več ...