foto-narava Seznam forumov foto-narava Seznam forumov
 



Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Avtor Sporočilo
Admin
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Dec 2004 22:41
Prispevkov: 264
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 04.6 06, 14:33    Naslov sporočila: Maskirni šotor Odgovori s citatom

Takole je bilo, konec aprila letos:

Z Oskarjem sva se potepala po Notranjskih krajih in ker sva oba vse prej kakor molčeče osebe, je beseda dala besedo, žuborela sva kot dve branjevki, tema pa je bila ves čas več ali manj ista - foto-lov.
Nekja na polovici poti med Lazami in Grčarevcem Oskar pove o možni kamuflaži narejeni na osnovi dežnika (ja, je padal dež tisti dan). Češ da je to nekje že videl, kaj več pa da je prepuščeno domišljiji. In ideja je bila rojena!
Ker je nakup v naših krajih bolj kot ne nehvaležna rabota, ali je zasoljeno ali pa sploh ni, sem se pač realizacije lotil sam, s poceni nabranimi deli.
Prav je prišel primež za dežnik otroškega vozička (brez skrbi, noben dojenček ne bo sedaj na soncu!)polovica tekaške palice in zložljiv dežnik sumljive kvalitete (zato sem kupil dva, za tisočaka - oba). Še najtežje sem prišel do maskirne tkanine, čeprav sedaj ugotavljam, da bi moral bolj pogledati za kakšno staro, grobo pleteno zaveso in jo pobarvati na zeleno. No, pa so trije maskirni šali tudi zadosti dobri.
In potem bo (upam) foto lov lahko še bolj zanimiv in uspešen.

Boste dejali, da je na tržišču kar nekaj maskirnih šotorov? Res je, vendar so povečini narejeni za sedenje, zaprti iz vseh strani in posledično je v njih lahko tudi neprijetno vroče. Tudi njih cena ni kar tako, v primerjavi s spalnimi šotori so nemarno dragi. In ne nazadnje kar precej obilni, pa tudi težki. Vsaj tisti, ki sem jih sam imel priložnost ošlatati. Moj izdelek pa ima skupaj z dežnikom komaj dober kilogram.

Takole pa izgleda realizacija ideje:

Stojalo s spektivom in nad njim dežnik: (mogoče bo tudi to kdaj dovolj takole za senco ali rahel dež?)




Trije maskirni šali zvezani na vrhu in med seboj speti kar pošteno skrijejo digiskopista:




Koliko pa bo uspeha na terenu, še ne vem.

Čakam lepo vreme.
_________________
LP

Aleš
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    foto-narava Seznam forumov -> Digiskopija Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
A phpbb template by SkaidonDesigns
Spletna stran foto-narava uporablja nekaj piškotkov za izboljšanje uporabniške izkušnje. Preberite več ...