foto-narava Seznam forumov foto-narava Seznam forumov
 



Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Avtor Sporočilo
virus



Pridružen/-a: Tor Avg 2005 21:04
Prispevkov: 6

PrispevekObjavljeno: 14.11 05, 18:16    Naslov sporočila: eos 3000 / 1000 Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Nekako sem navdušen nad klasiko in me zanima, se splaša kupiti eos3000? In kakšna je bistvena razlika med eos1000. Oba imam na voljo za isto ceno, vendar je 1000 star okoli 5 let, se mi zdi, če ne še več? :) 1000 pa le eno leto.

Kako "zelo" se moraš ukvarjati s fotografijo, da tak fotoaparat rasnično "rabiš" ali je to izključno hobi ali karkoli pač že ...

ps. Cel dan sem gledal skozi "luknjo" v 1000ko, nato sem pa hotel slikat z mojim canon s2, fuj in fej ... razlika taka da dol padeš, res se nič ne vidi. Edin fora je v "predogledu" slike ... to me malo moti ?

Prosil bi za kakšne nasvete vas, mojstrov in za kaj naj se odločim, sej verjetno je očitno (3000?) , ampak vseeno .... hvala že vnaprej!
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
jankol



Pridružen/-a: Ned Feb 2005 11:57
Prispevkov: 5

PrispevekObjavljeno: 16.12 05, 20:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moje osebno mnenje je, da preideš na DSLR. Pri digitalu če nič drugega imaš vsaj faktor gorišne razdalje 1.5x
_________________
Lp Janko
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    foto-narava Seznam forumov -> Digiskopija Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
A phpbb template by SkaidonDesigns
Spletna stran foto-narava uporablja nekaj piškotkov za izboljšanje uporabniške izkušnje. Preberite več ...