foto-narava Seznam forumov foto-narava Seznam forumov
 



Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Avtor Sporočilo
Mugil
uporabnik


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 11:17
Prispevkov: 29

PrispevekObjavljeno: 06.9 05, 7:31    Naslov sporočila: Nov Nikonov digiskop? Odgovori s citatom

Na naslovuhttp://binoculars.com/products/Nikon_DigiScope_7.1_System_wCoolpix_7900_ED_Camera_38134.html je predstavljen nov Nikonov digiskop in pa cena. Kakšna je kvaliteta tega izdelka bomo lahko v prihodnje prebrali na Birdforumu.
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
Mugil
uporabnik


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 11:17
Prispevkov: 29

PrispevekObjavljeno: 06.9 05, 8:09    Naslov sporočila: Primerjava Zeizz+Nikon versus Nikon Digiskop Odgovori s citatom

Na temle linku http://binoculars.org/birding/Digiscoping/NikonVsZeiss.html je objavljena primerjava. Pa veliko zabave!
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
Mugil
uporabnik


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 11:17
Prispevkov: 29

PrispevekObjavljeno: 06.9 05, 9:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa še ena povezava http://www.birderblog.com/bird/Digiscoping/Equipment/NikonDigiScopeGallery.html
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
Sodja
uporabnik


Pridružen/-a: Sob Feb 2005 13:43
Prispevkov: 40
Kraj: Bohinj

PrispevekObjavljeno: 24.9 05, 21:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja kot prvo, hvala lepa Mugilu za tele predstavitve, informacije.

Tale komplet deluje kar simpatično, me pa strašno muči kako bi se ta aparat "Nikon Coolpix 7900" obnesel na Zeissevem spektivu. Ali je to slučajno že kdo poizkusil????? Me kar mal moti, ker ne vidim, da bi imel prioriteto zaslonke, časa...
Kakšno je kaj vaše mnenje, izkušnje????
_________________
Lep pozdrav, Sodja
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Avtor Sporočilo
lujer
aktiven


Pridružen/-a: Sre Feb 2005 14:13
Prispevkov: 102
Kraj: Prvacina

PrispevekObjavljeno: 30.9 05, 12:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kar sem na Bird forumu zasledil pisanja o Coolpixu 7900, naj ne bi bil najboljši. Menda se težave pokažejo pri ostrenju, kjer naj ne bi bil preveč natančen.
Če si pa pogledaš slike, na linkih, ki jih je Mugil navedel, sploh niso slabe. Tako, da???

lp
_________________
svoboden kot ptica
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Avtor Sporočilo
Sodja
uporabnik


Pridružen/-a: Sob Feb 2005 13:43
Prispevkov: 40
Kraj: Bohinj

PrispevekObjavljeno: 06.10 05, 8:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, to tudi mene moti (ostrenje). Že s tem mojim Sonyjem mam težave in nebi rad naletel na podobno. Ta magični Nikon Coolpix 4500 primerjam z vse sorte aparati, pa ga ni da bi imel keri enake lastnosti in večjo resolucijo. Po par lastnosti je podobno, pol pa je ene par zadev čist preč ali neugodnih.
Še najbolj se mi zdi, da je blizu Nikon Coolpix 8700. Odstopa Zoom wide, ki ga ima 35mm (Coolpix 4500 38mm),  Zoom tele, ki ga ima 280 mm (Coolpix 4500 155mm),  Normal focus range, ki ga ima 50cm (Coolpix 4500 30cm) in  Macro focus range, ki ga ima 3cm (Coolpix 4500 2cm).
Vse ostalo je enako ali boljše. Sedaj, katera je tista magična lastnost Coolpixa 4500, ki je tako dragocena, posebna, da tako odlično funkcionira???
_________________
Lep pozdrav, Sodja
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    foto-narava Seznam forumov -> Digiskopija Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
A phpbb template by SkaidonDesigns
Spletna stran foto-narava uporablja nekaj piškotkov za izboljšanje uporabniške izkušnje. Preberite več ...