foto-narava Seznam forumov foto-narava Seznam forumov
 



Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Avtor Sporočilo
vrho



Pridružen/-a: Sre Mar 2005 13:46
Prispevkov: 1
Kraj: Tacen

PrispevekObjavljeno: 25.4 05, 14:50    Naslov sporočila: Kotiček za pomoč Odgovori s citatom

Pozdravljeni.

Večina od nas (vsaj moja malenkost) si delamo svojo zbirko živali, ptic. Sam osebno sem na začetku te poti.
Naredil sem nekaj posnetkov ptic, kateri pa po moji presoji niso dovolj dobri za galerijo, sam pa po knjigah ne znam točno določiti kateri ptič je to. Bi se dalo urediti, da se da take slike dalo v poseben kotiček za pomoč, nato pa bi jo po prejeti pomoči (ali npr. avtomatsko v 20 dneh) lastnik slike odstranil da se ne bi obremnejeval prostor v galeriji ali forumu.
_________________
L P Vrho!
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Avtor Sporočilo
misfits
uporabnik


Pridružen/-a: Ned Feb 2005 16:54
Prispevkov: 28
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 25.4 05, 18:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ti jih kar v galerijo daj in ti bodo strokovnjaki povedali za katero vrsto gre. Tudi, če tehnično posnetki niso najboljši, važno, da se vidi kdo je gor (pa ne vse naenkrat :lol: ).
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
Admin
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Dec 2004 22:41
Prispevkov: 264
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 25.4 05, 19:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vrho:
Smo druščina, ki se ne obremenjuje pretirano s kompozicijo in ostrino slik, čeprav je res, da so takšne pač še dodatno zanimive.
Na prvem mestu je objekt, v tvojem primeru ptice, ki nas zanima.
Veliko posnetkov, ki krasijo našo galerijo je izredno zanimivih za laike in strokovnjake predvsem zaradi njihove vsebine, čeprav so tehnično slabše.
Zato kar brez skrbi naloži slike (morda res ne vseh naenkrat, kakor pravi misfits :wink: :wink: :wink: ), za katere te zanima kaj je na njih, prepričan sem, da bo odgovor hitro zraven.

Do sedaj sem izbrisal le dve sliki (od 1817) na željo avtorjev, pa še ti dve s težkim srcem. Vendar, če boš to želel bom tvojo željo upošteval, ni problema.

Morda si opazil, da imamo v galeriji možnost iskanja po SEZNAMU in ta je namenjen poleg iskanja tudi izobraževanju naših gostov in članov.
_________________
LP

Aleš
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    foto-narava Seznam forumov -> Splošno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
A phpbb template by SkaidonDesigns
Spletna stran foto-narava uporablja nekaj piškotkov za izboljšanje uporabniške izkušnje. Preberite več ...