foto-narava Seznam forumov foto-narava Seznam forumov
 



Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Avtor Sporočilo
Admin
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Dec 2004 22:41
Prispevkov: 264
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 12.2 05, 15:20    Naslov sporočila: Težave pri pošiljanju tekstov Odgovori s citatom

V nekaterih - res da redkih - primerih, sporočila forum ne sprejme. Problem je v šumnikih, vendar se pojavlja tako naključno, da nikakor ne uspeva najti vzorca, posledično pa rešitve.
Zato predlagam, da svoj tekst pred objavo kopirate, ali pa se izognite uporabi šumnikov.
Upam, da bova z mojim 'sistemcem' problem kmalu rešila!

Do takrat pa se opravičujem za nevšečnosti!

Aleš
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Avtor Sporočilo
Mugil
uporabnik


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 11:17
Prispevkov: 29

PrispevekObjavljeno: 18.2 05, 13:40    Naslov sporočila: Težave s tekstom Odgovori s citatom

Aleš, ko sem jaz gor tekste dajal nisem tzasledil težave s šumniki temveč zadeva ni sprejela več kot določeno število vrstic v istem prispevku. Šel sem tudi s postopnim dodajanjem, pa se je spet po določenem številu vrstic ustavilo in javilo napako.
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
Admin
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Dec 2004 22:41
Prispevkov: 264
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 19.2 05, 8:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim, da je zadeva sedaj urejena, vsaj moji testi ne pokažejo več problemov.
Če je še problem, Iztok, mi prosim napiši, morda pa ima problem pri forumu še kdo?
Vse pripombe so zaželjene!
_________________
LP

Aleš
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Avtor Sporočilo
Mugil
uporabnik


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 11:17
Prispevkov: 29

PrispevekObjavljeno: 25.2 05, 8:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aLEŠ :P ZADEVA DELA, ZATO SEM DAL GOR TISTO KAR SEM HOTEL ŽE ZADNJIČ.
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
alenka2



Pridružen/-a: Čet Sep 2016 17:39
Prispevkov: 2

PrispevekObjavljeno: 28.9 16, 14:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem, če na pravem mestu foruma vzpostavljam vprašanje, ampak naj mi bo oproščeno, kajti sem še čisto sveža uporabnica vaših strani. Ni mi jasno, ker sem nekaj fotografij hotela naložiti v temo Rastline, pa nalaganje ni uspelo. Skušala sem upoštevati, da ne uporabljam šumnika v Imenu rastline, pa vseeno ni uspelo. Ali moram še v kakšni rubriki pod naslovom slike paziti na te šumnike? Npr. hotela sem naložiti sliko z imenom tržaški klinček, pa ni uspelo. pa sem napisala samo klinček, pa tudi ni uspelo, skratka ne vem, kaj bi bil razlog. Tudi dovolj veliko zmanjšanje slike sem napravila, pa ni šlo. Tudi vaše opozorilo z rdečo barvo, ki se ti pojavi glede šumnikov, navaja samo, da jih ne smemo uporabljati, točno v katerih rubrikah pod sliko (naslov ali ime rože), mi pa ni čisto jasno. Res me moti to, ker nikoli ne vem, katero sliko bo stran sprejela in katero ne, ne piše pa vzroka, zakaj nalaganje ni uspelo. Se opravičujem in prosim, če mi lahko daste kakšno dopolnilno razlago na to temo.
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
Admin
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Dec 2004 22:41
Prispevkov: 264
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 29.9 16, 14:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljena!

Drži, težave pri šumnikih v originalnem IMENU slike so še vedno. Pri opisu, komentarju in kasnejših komentarjih pa ne.
To pomeni,da je treba fotografijo pred nalaganjem poleg ustreznega zmanjšanja (naj spomnim: največja širina in višina 1200px, največje število podatkov 320Kb), tudi imenovati brez šumnikov.
To ime se pojavi le enkrat v tabeli, na primer v primeru te slike: http://galerija.foto-narava.com/displayimage.php?pos=-98091 , kjer je ime P1040598 navadni osat.jpg brez šumnika, v opisu pa so ("Bodeči stražarji)

Upam, da sem pojasnil in da bo nadaljevanje lažje.

LP

Aleš
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Avtor Sporočilo
alenka2



Pridružen/-a: Čet Sep 2016 17:39
Prispevkov: 2

PrispevekObjavljeno: 30.9 16, 7:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljen,
hvala, Aleš za tvoj prijazen odgovor. Mislim, da bo sedaj šlo, saj si mi pojasnil tisto, kar me je begalo.
:idea: lep pozdrav :)
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    foto-narava Seznam forumov -> Pozdrav Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
A phpbb template by SkaidonDesigns
Spletna stran foto-narava uporablja nekaj piškotkov za izboljšanje uporabniške izkušnje. Preberite več ...