foto-narava Seznam forumov foto-narava Seznam forumov
 



Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Avtor Sporočilo
metulj
uporabnik


Pridružen/-a: Pon Sep 2005 17:25
Prispevkov: 12
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: 07.10 05, 13:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin je napisal/a:
metulj je napisal/a:
Hvala obema za odgovor.
Upam da bom našel tisto kar si želim.
Zaenkrat me najbolj mika Raynox MSN-500 Macro Close Up Lens in CKC Power CrystalVue LX 8x Telephoto Lens. Sedaj ostane le še vprašanje kje to najugodneje dobiti.
Ima kdo kakšno informacijo?


Cumulus Kranj, kakor pravi misfits, je pravi odgovor.

Glede crystalvue-a 8x, pa ti svetujem previdnost. V kar nekaj primerih različnih aparatov, se je ta 'cev' izkazala za slabo varianto. Pri nas je še nisem videl, vse informacije, ki jih imam so iz spletnih forumov.

Sodja@ Raynox je res 'zakon', to ni dvoma. Vendar je problem v združljivosti aparatov in predleč. Sam veliko uporabljam Raynox dcr1540pro, z 1.54 povečave na Olympusu in se obnese perfektno, na Canon-u A80 pa je le pogojno uporabna, vignetiranje je preveliko.
Podobno je z širokokotnim nastavkom dcr-730, ki se z Olympusom in HP-jem dobro razume, pri Canon-u pa ne.
Rešitev je v poskušanju pred nakupom, testnimi posnetki, spremljanju sprememb pri količini svetlobe...


Hvala na opozorilu pri tem teleobjektivu. Me pa zanim, če mi lahko priporočate kakšen teleobjektiv ki bi se idealno ujemal z tem canonom.Namreč sam aparat ima sicer res dober zoom samo za slikanje recimo ptic in živali ki ti ne pustijo preveč blizu je tudi to premalo.Vem, da za takšno fotografiranje bi že verjrtno potreboval kakšno pro opremo toda saj vsi vemo kakšne so cene :shock:
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
nejcson



Pridružen/-a: Pet Jul 2010 13:12
Prispevkov: 1

PrispevekObjavljeno: 04.7 10, 12:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz imam točno tak fotoaparat in mi res zelo ustreza saj je tako lahek in se zroke z lahkoto slika tudi pri času 1/8. 8)
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    foto-narava Seznam forumov -> Digiskopija Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
A phpbb template by SkaidonDesigns
Spletna stran foto-narava uporablja nekaj piškotkov za izboljšanje uporabniške izkušnje. Preberite več ...