foto-narava Seznam forumov foto-narava Seznam forumov
 



Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Avtor Sporočilo
Sodja
uporabnik


Pridružen/-a: Sob Feb 2005 13:43
Prispevkov: 40
Kraj: Bohinj

PrispevekObjavljeno: 17.2 05, 12:11    Naslov sporočila: Število ogledov Odgovori s citatom

Boste rekli, da spet težim, samo pač ne morem iz svoje kože.
Moto galerije je živa in neživa narava, kot jo sami doživljamo, kako pa to spravimo v spomin, pa ni tako bistveno, bistveno je, da smo to pripravljeni deliti z drugimi.

Podzavestno je dejansko moteče število ogledov. Ob majhnem številu ogleda lastne fotke, avtomatsko čutiš manjvrednost, da pač nekaj ni v redu, obratno si pa ponosen in vesel. Bojim se, da bo marsikdo nehal sodelovati v galeriji ravno zaradi tega. To pa si verjetno ne želimo, saj nam lahko ravno ta oseba doda v galerijo tudi fotko o kateri lahko samo sanjamo.

Če nekaj ne veš, tudi boli ne, zato sem mnenja, da se število ogledov fotografije ukine. Zadostujejo mnenja in komentarji pod fotografijo!!

Kaj pravite ostali???
_________________
Lep pozdrav, Sodja
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Avtor Sporočilo
barbi
aktiven


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 12:02
Prispevkov: 135

PrispevekObjavljeno: 17.2 05, 14:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, bi se precej strinjal s Sodjo. Namreč, če je to taka ekipa, kot jo čutim in mislim, da taka tudi je, nesebična in netekmovalna, potem pravzaprav število ogledov sploh ne paše zraven in avtomatsko sploh občutljive lahko nehote diskriminira in prizadene. Je pa res, da na primer neka fotka, ko je še pomanjšana, ni razvidna in se verjetno večkrat odpira. Draga Lujer in Admin ter ostali: Še enkrat, mislim, da ste zelo dobri ljudje "na kupu zbrani" in boste rešili v prid vsem dobrim ljudjem, ki na tem spletu sodelujejo. haj Barbi
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
BIBA
uporabnik


Pridružen/-a: Tor Feb 2005 11:26
Prispevkov: 26
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: 17.2 05, 19:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vedno sem si želela razstavljati slike v neocenjevalni galeriji in sedaj se mi je ta želja izpolnila. Vesela sem, da sem bila povabljena tu, trudila se bom, da bodo moje fotografije, ki jih bom objavila, čim bolj zanimive in vsebinsko bogate. Čestitam pobudnikom :roll: LP Darinka
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Avtor Sporočilo
lujer
aktiven


Pridružen/-a: Sre Feb 2005 14:13
Prispevkov: 102
Kraj: Prvacina

PrispevekObjavljeno: 17.2 05, 22:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdrav vsem skupaj.
Čutim, da je poleg mene in admina našel svoje mesto na tem forumu in galeriji še marsikdo drugi. Upam, da je to prava stvar za nas. Kot je omenila Biba, če si želiš tekmovalnosti je galerij takšnih in drugačnih kolikor hočeš. Še zdaleč, da ne bi cenili tehnične dovršenosti fotografije, a naj nam bo na prvem mestu sporočilo iz narave, ki ga prinesemo s fotografijo.
Kako naj bo galerija urejena? S tem vprašanjem se resno ukvarjamo, toda za nami je šele nekaj prvih dni življenja. Vsak vaš nasvet in idejo sprejmemo zelo resno in nam je še kako v pomoč. Zato počakajmo še nekaj dni, da dobimo popolnejši pregled in občutek o vsem. Omejeni smo tudi z tehničnimi možnostmi, ki nam jih ponuja galerija. Sistemski mojster in admin to s polno paro preučujeta in iščeta najprimernejše možnosti.
Naj zaključim; Ko bo hruška zrelo, jo bomo utrgali. :wink:

Marko
_________________
svoboden kot ptica
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Avtor Sporočilo
borut
Bug catcher


Pridružen/-a: Sob Feb 2005 8:58
Prispevkov: 21
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 19.2 05, 15:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hruška je odtrgana.
Št. ogledov slike ni nikjer več zabeleženo.

lp

Borut
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
Sodja
uporabnik


Pridružen/-a: Sob Feb 2005 13:43
Prispevkov: 40
Kraj: Bohinj

PrispevekObjavljeno: 19.2 05, 18:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se mi zdi, da sedaj dosti lažje pregledujem fotke. Fantje, SUPER STE, hvala!!
_________________
Lep pozdrav, Sodja
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Avtor Sporočilo
Rob
uporabnik


Pridružen/-a: Pet Feb 2005 21:04
Prispevkov: 17
Kraj: KOPER

PrispevekObjavljeno: 19.2 05, 19:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja je res Sodja..Važno je sodelovati ne tekmovati, ne šteti glasove.
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov
Avtor Sporočilo
Admin
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Dec 2004 22:41
Prispevkov: 264
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 19.2 05, 20:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala!

Kljub temu pa malo statistike:
- v desetih dneh si je naše fotografije ogledovalo 3500 ljudi, od tega 3100 prvič...
- skupnih ogledov v galeriji je bilo do sedaj nekaj preko 27 000
- na forumu je naše tekste pregledovalo 571 obiskovalcev, ki so skoraj 2400-krat pogledali posamezne teme.

Vse to močno presega moja in lahko rečem tudi naša skupna pričakovanja.
Velik delež zahvale tolikšnemu obisku gre objava povezave na Ixobrychus-u in nekaj tudi na e-fotografiji.
Kolikor vem, so tudi na DOPS-u objavili novico, vendar je do sedaj še nisem uspel najti.

Upam in verjamem, da bo tako tudi v naprej, vsem do sedaj sodelujočim pa velika hvala za pozitivno vzdušje, ki veje iz vaših tekstov v forumu in komentarjev v galeriji!
_________________
LP

Aleš
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    foto-narava Seznam forumov -> O galeriji Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
A phpbb template by SkaidonDesigns
Spletna stran foto-narava uporablja nekaj piškotkov za izboljšanje uporabniške izkušnje. Preberite več ...