foto-narava Seznam forumov foto-narava Seznam forumov
 



Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Avtor Sporočilo
Admin
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Dec 2004 22:41
Prispevkov: 264
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 15.11 08, 20:06    Naslov sporočila: Akvarij - terarij Maribor Odgovori s citatom

Od našega prijatelja, barbi-ja sem dobil takle tekst:
_________________________________________________________________________________________________________________________

Pred dvema letoma sem v Terariju Maribor fotografiral plazilce, pa me je bilo strah fotkanja skozi »šipo«.
A je šlo, seveda brez fleša.
Imena kuščarjev in kač sem sproti pisal v beležko, da ne bi vse pomešal. No in potem sem doma urejal fotke in seveda marsikaj pomešal.
Po E-mailu sem prosil strokovnjaka v Terariju, da pač za nekatere plazilce nisem siguren, če so pravilno podnaslovljeni in mi je gospod prijazno odgovoril in popravil nekatera imena.
Akvarij – terarij Maribor nam je res vsem nam v velik ponos.
Tradicionalno vzorno urejeni akvariji, terariji in akvaterariji nas razveselijo.
Živali v ujetništvu so sicer tema za sebe, je pa vseeno lepo videti nekaj, v kar je vloženo ogromno truda in entuziazma.

_________________________________________________________________________________________________________________________
Ker pa je slik res veliko za forum, sem vse skupaj oblikoval kar v manjšo galerijo, ki si jo lahko ogledate TUKAJ
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Avtor Sporočilo
florijan1
uporabnik


Pridružen/-a: Tor Nov 2005 23:14
Prispevkov: 36
Kraj: Selce (Pivka)

PrispevekObjavljeno: 22.11 08, 21:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vem, da je večina teh živali zelo "mirna", "pozerska", a kjlub temu ti priznavam mirnost roke. Izredni posnetki. Žalostno je le to, da morajo biti te tako ljubke živalce "zaprte" v večnem arestu.
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Avtor Sporočilo
alenka
uporabnik


Pridružen/-a: Pon Mar 2005 18:11
Prispevkov: 74
Kraj: Dob - Domžale

PrispevekObjavljeno: 26.11 08, 10:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Barbi, vsa čast ti za lepe posnetke kljub neidealnim svetlobnim pogojem!

Malo pozno sem opazila novost, ker na forum ne zahajam dovolj redno.

Za izobraževalne namene je terarij vsekakor edina racionalna rešitev, saj komu od nas pa bo kdaj dano videti te enkratne stvaritve narave v njihovem naravnem okolju???

LP vsem in hvala tudi Alešu, da je ustvaril galerijo na svojem strežniku.

Alenka
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    foto-narava Seznam forumov -> Foto-zgodbice Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
A phpbb template by SkaidonDesigns
Spletna stran foto-narava uporablja nekaj piškotkov za izboljšanje uporabniške izkušnje. Preberite več ...