foto-narava Seznam forumov foto-narava Seznam forumov
 



Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Avtor Sporočilo
Lars



Pridružen/-a: Ned Dec 2005 11:56
Prispevkov: 1

PrispevekObjavljeno: 04.12 05, 13:50    Naslov sporočila: Čaplje Odgovori s citatom

Lepo pozdravljeni!

Zanima me, če ima kdo kaj izkušenj s fotografiranjem čapelj(v Sečovljah ali Strunjanu).
Kako se jim je najlažje približati oz. kam se je najbolje skriti in čakati v zasedi?
Nekajkrat sem poskušal, a nisem prišel tako blizu, kot bi si želel(manj kot 10m).
Vesel bi bil vsakršnega nasveta!

Lp, Lars
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Avtor Sporočilo
ptič



Pridružen/-a: Pon Mar 2008 18:30
Prispevkov: 5
Kraj: Dornberk

PrispevekObjavljeno: 03.3 08, 21:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

živjo
ja imam nekaj iskusen ,vendar v drugih krajih.capljo je najlazje fotografirati v vetru ob trsju.takrat te capla ne slisi in ce si potrpezliv se bo cez cas prikazala iz trsja.pri nasem mocvirju smo se jast in prijatelji skrili na drevo in caplje so priletele in veselo lovile hrano mi pa smo jih se bol veselo fotografirali.seveda je pomembna tudi oprema zato me zanima kaksen fotoparat mas in kasno caplo fotografiras.
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    foto-narava Seznam forumov -> Ptice Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
A phpbb template by SkaidonDesigns
Spletna stran foto-narava uporablja nekaj piškotkov za izboljšanje uporabniške izkušnje. Preberite več ...