foto-narava Seznam forumov foto-narava Seznam forumov
 



Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Avtor Sporočilo
dušman



Pridružen/-a: Čet Maj 2005 10:36
Prispevkov: 1
Kraj: hrušica

PrispevekObjavljeno: 13.5 05, 8:07    Naslov sporočila: pozdrav galeriji in forumu. Odgovori s citatom

Vse čestitke administratorju in vsem ostalim sodelavcem teh spletnih strani. upam da bo galerija ostala vtakem smislu fotografije kot je sedaj ,brez tekmovalnosti in malenksnih kritik.Fotografija vnaravi je nekaj najlepšega kar človek lahko prinese domov brez da naredi škodo naravi ,ob enem pa si lahko ogledamo naravo katero osebno verjetno nikoli ne bomo videli.
_________________
L.P. dušan.
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
janezb
uporabnik


Pridružen/-a: Pet Maj 2005 19:27
Prispevkov: 14

PrispevekObjavljeno: 21.5 05, 19:27    Naslov sporočila: Pozdrav od novega člana Odgovori s citatom

Lep pozdrav vsem članicam in članom hkrati pa čestitke vsem zaslužnim za nastanek te spletne strani.

LP
janezb
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
aja



Pridružen/-a: Sre Maj 2005 21:52
Prispevkov: 2
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: 26.5 05, 9:04    Naslov sporočila: Pozdrav s pohvalami! Odgovori s citatom

Mogoče malo pozno, ker sem že en lep čas prisotna pri oboževanju krasnih slik, prebiranju komentarjev in nasvetov…bi želela tudi jaz prisrčno pozdraviti vse, ki ste to stran ustvarili, vse, ki meni in verjamem še marsikomu s svojim sodelovanjem polepšate vsakdan. :)
Pokazati, izvedeti, obogatiti, pogovoriti, pomagati, naučiti, spoznati… ja…mislim, da so to prave, pravilno uporabljene besede za ta portal.
Torej: en lep sončni pozdrav ustanoviteljem spletne strani in vsem »mojstrom« slikanja, to pa z moje strani, ste resnično VSI! - zato: čestitke VSEM! in vsekakor prijetno in uspešno nadaljevanje. :)
Ciao, ciao vsem iz obmorskih krajev.
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
Admin
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Dec 2004 22:41
Prispevkov: 264
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 26.5 05, 9:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala, hvala, hvala v imenu vseh, ki sodelujemo na teh straneh!

Tak prispevek, aja (in seveda tudi prispevki s takim sporočilom ostalih) mi/nam 'poplačajo' ves trud in čas, ki ga vlagam(o) v ta projekt. In kadar me kdo vpraša 'kaj pa imaš od tega' (materializem je žal vodilna vrlina marsikoga) mu lahko s ponosom pokažem ali vsaj povem za stotnijo zadovoljnih uporabnikov, ki sem/smo jim naredili nekaj trenutkov lepših.

Večjega plačila ni.

Lep dan vsem!
_________________
LP

Aleš
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Avtor Sporočilo
Mat-jaz



Pridružen/-a: Ned Jun 2005 11:15
Prispevkov: 3

PrispevekObjavljeno: 05.6 05, 18:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni ljubitelji narave!

Čestitke za čudovit, umirjen in poučen forum in lepe fotografije v galeriji.

Pozdrav, Matjaž
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
muhc



Pridružen/-a: Tor Jan 2006 20:20
Prispevkov: 2
Kraj: Šentrupert na Dolenjskem

PrispevekObjavljeno: 03.1 06, 21:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni

Najprej vsem članom, članicam in tistim, ki skrbno urejajo spletno stran in forum, srečno, zdravo in polno fotografskih uspehov ter užitkov v letu 2006.

Sem velik ljubitelj fotografije in amaterski začetnik v fotografranju. Upam pa, da bom tudi sam lahko kdaj uspel narediti tako fenomenalne, lepe in ustvarjalne fotografije, kot jih velika večina izmed vas.

Še naprej pridno fotografirajte in pridobivajte nove in nove koristne izkušnje.

Adios, Simon
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
grdelin



Pridružen/-a: Pon Jun 2007 10:45
Prispevkov: 6
Kraj: severnoprimorska

PrispevekObjavljeno: 25.6 07, 17:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni fotografi in ljubitelji narave(še posebej Lujer :wink: )! Izjemen forum, le tako naprej... :D
_________________
Živela Narava!
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    foto-narava Seznam forumov -> Pozdrav Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
A phpbb template by SkaidonDesigns
Spletna stran foto-narava uporablja nekaj piškotkov za izboljšanje uporabniške izkušnje. Preberite več ...