foto-narava Seznam forumov foto-narava Seznam forumov
 



Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Avtor Sporočilo
-Mateja-



Pridružen/-a: Sre Feb 2006 10:26
Prispevkov: 2
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 01.2 06, 15:42    Naslov sporočila: Problem na foto-slovenija Odgovori s citatom

Se prijavim in me (vsaj na videz) normalno prijavi. Ko stisnem "Nalaganje slik", mi napiše: "Nimaš pravic za izvedbo tega ukaza." Tudi če dam na "Moj profil", "Seznam članov", je odgovor vedno tak. Potem pa stisnem na odjavo in napiše: "Nisi prijavljen!", čeprav ves čas izgleda, kot da sem normalno prijavljena. Včeraj še je delovalo normalno, tudi slike sem včeraj (prvič) dala gor. Danes pa to dela že ves dan. Kaj je narobe?
Na foto-narava nimam nobenih problemov.

p.s.: Če dodam kljukico pri "Zapomni si me", me pa sploh ne prijavi.
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
Admin
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Dec 2004 22:41
Prispevkov: 264
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 01.2 06, 16:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljena Mateja!

Ena od možnosti je tvoj pregledovalnik (brovser), morda je ohranil v spominu zadnji poskus od včeraj?
Poskušaj z nekajkratnim osveževanjem strani.

Mogoče, da je narobe kaj na naši strani, obvestil sem sistem'ca in bo pogledal takoj ko pride domov.
Vsekakor pa bomo rešili ta problem, upam da še danes.
_________________
LP

Aleš
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Avtor Sporočilo
-Mateja-



Pridružen/-a: Sre Feb 2006 10:26
Prispevkov: 2
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 01.2 06, 18:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spet deluje! Hvala! :D
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
ČVito



Pridružen/-a: Ned Maj 2006 11:20
Prispevkov: 3
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 29.6 06, 14:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ponovno imam težave z nalaganjem slik, tokrat v galerijo foto-slovenija. Velikost slik je preverjeno ustrezna (pod 200 kb in daljša stranica pod 900 pikslov).
Eno sliko sem uspežno naložil, pri drugi pa sem pozabil izbrati album. Ko me je na to opozoril, sem kliknil na "back" in se vrnil na vnosni obrazec. Po izbiri albuma, mi seveda kljub temu ni hotel nadaljevati z nalaganjem te slike.
Problem se je pa pojavil potem. Kljub odjavi, ponovni prijavi, brisanju kukijev,... mi ob vsakem zagonu ukaza Nalaganje slik pokaže tele komentarje:


Warning: is_dir(): Stat failed for ./albums/edit/. (errno=13 - Permission denied) in /www/foto-slovenija/galerija/upload.php on line 433

Warning: filemtime(): Stat failed for ./albums/edit/. (errno=13 - Permission denied) in /www/foto-slovenija/galerija/upload.php on line 441

Warning: unlink(./albums/edit/.): Permission denied in /www/foto-slovenija/galerija/upload.php on line 454

Warning: is_dir(): Stat failed for ./albums/edit/.. (errno=13 - Permission denied) in /www/foto-slovenija/galerija/upload.php on line 433

Warning: filemtime(): Stat failed for ./albums/edit/.. (errno=13 - Permission denied) in /www/foto-slovenija/galerija/upload.php on line 441

Warning: unlink(./albums/edit/..): Permission denied in /www/foto-slovenija/galerija/upload.php on line 454


po pošiljanju slike pa mi javi: Št. uspešnih uploadov:0.
in izpiše komentarja:


Warning: move_uploaded_file(./albums/edit/mHTTP_temp_eb918a11.jpg): failed to open stream: Permission denied in /www/foto-slovenija/galerija/upload.php on line 1198

Warning: move_uploaded_file(): Unable to move '/tmp/phplmAU2w' to './albums/edit/mHTTP_temp_eb918a11.jpg' in /www/foto-slovenija/galerija/upload.php on line 1198
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Avtor Sporočilo
Admin
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Dec 2004 22:41
Prispevkov: 264
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 29.6 06, 15:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Verjetno je to podoben problem, kakor je bil v Foto-naravi. Ko pride sistem'c domov, bo popravil.

Naj povem, da smo preživeli napad 'prijaznih' ljudi, ki so poskušali pobrisati vse kar je bilo možno.
Uspelo jim je le v manjši meri, brez škode za vsebino diska, le dostop je postal problematičen.
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    foto-narava Seznam forumov -> O galeriji Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
A phpbb template by SkaidonDesigns
Spletna stran foto-narava uporablja nekaj piškotkov za izboljšanje uporabniške izkušnje. Preberite več ...