foto-narava Seznam forumov foto-narava Seznam forumov
 



Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Avtor Sporočilo
Sodja
uporabnik


Pridružen/-a: Sob Feb 2005 13:43
Prispevkov: 40
Kraj: Bohinj

PrispevekObjavljeno: 24.2 06, 2:05    Naslov sporočila: Osebna stran Odgovori s citatom

Hmm, mene pa matra, a bi lahko pri vas mal poropotal, da je zalavfala moja domača www stran podobna tejle, samo bl iz Bohinjskega konca?? A bodo admin in drugi kaj hudi??
Lep pozdrav, Sodja!!
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Avtor Sporočilo
Admin
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Dec 2004 22:41
Prispevkov: 264
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 24.2 06, 6:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hej, Sodja, ni problema!

Sem si pogledal in mi je všeč.
In sem prepričan, da bo na ta način prostora za ogled lepih fotk še več.

Povezavo bom pa kar jaz dodal: http://sodjafoto.no-ip.info/

In po kliku se odpre tole:



Dobrodošla, nova stran iz področja narave!
_________________
LP

Aleš
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Avtor Sporočilo
Sodja
uporabnik


Pridružen/-a: Sob Feb 2005 13:43
Prispevkov: 40
Kraj: Bohinj

PrispevekObjavljeno: 24.2 06, 12:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uhh, Aleš, si me pa prav prijetno presenetil!! Sem pa še cincal, a sploh vprašam al ne.

Ja, prav lepo se zahvaljujem!!

Krasno si tole naredil, še prav slikca!! Upam, da se bo sem pa tja kdo pa le zmotil in pogledal še mal k nam.

Drugače sem se pa z zadevo ukvarjal povsem sam in ker ni tapravega znanja, sem imel kar nekaj komedij. Galerija je prav tako od Coppermina in od vseh tem ki jih ima, mi je bila samo ta všeč, ki jo imate vi, no pol sem pa le staknil na netu tole, ki je pa za silo še kar nekam. Ene stvari bi rad še spremenil, pa nikakor ne morem pogruntati kako. Recimo tisti link Najbolj ocenjeno (prav alergičen sem na to), bi rad dal preč, pol naziv Nove fotografije bi mal povečal. Belo besedilo se mi tudi zdi, da preveč bode v oči.
Tvoj sistemc Borut bi verjetno to rešil z levo, pa ne vem a ga je za vprašat al ne. Sigurno je vprežen z delom do vratu!!
No ja, bo že kako.

Lep pozdrav vsem, jasen pogled in mirno roko pa veliko krasnih fotk,
Sodja
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    foto-narava Seznam forumov -> Splošno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
A phpbb template by SkaidonDesigns
Spletna stran foto-narava uporablja nekaj piškotkov za izboljšanje uporabniške izkušnje. Preberite več ...